0212 679 27 69-70-71

Sosyal Medyada Biz}

Şimdi Ara Kampanyası
Zontaş TaşımacılıkNakliyatla Taşınmak Çok Kolay Hemen Şimdi Arayın İster Şehirler Arası Ev Nakliyesi Olsun İster Parça Eşyalarınız En Uygun Fiyatlarla Taşınma Fırsatını Yakalayın. İndirimli Rezervasyon İçin Son 4 Gün. Bu Fırsatı Kaçırmayın
TÜMÜNÜ GÖR

Zontaş Taşımacılık A.Ş

Şirket Tanımı


30 yıldır sizlere hep yakındık. Zantaş Taşımacılık A.Ş. değişen ekonomik şartlar ve sektörel yapı nedeniyle bölgede 30 yılı aşkın süredir taşımacılık hizmeti veren Karaelmas, Yeni Zonguldak, Batı Karadeniz ve Zonguldak Ambarı firmalarının birleşmesi ile Zonguldak Ambarları A.Ş. adı altında 1986’da İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

 

Zontaş Taşımacılık A.Ş. halen İstanbul, Ankara ve çevresinden Zonguldak, Devrek, Çaycuma, Ereğli, Bartın ve Karabük başta olmak üzere BatıKaradeniz bölgesine ve yine bu bölgelerden Ankara, İstanbul ve çevrelerine mal ve eşya taşıma faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

 

Zontaş Taşımacılık A.Ş. halen bölgelerimizde faaliyet gösteren fabrika, resmi kurum ve kuruluşlarına ait firmaların tüm esnaf, tüccar ve benzeri küçük işletmelerin İstanbul ve Ankara merkezli olarak tedarik ettiği tüm ticari mal ve eşya ihtiyaçları uzun yıllardır Zontaş Taşımacılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilmekte ve Zontaş, bölgesel ticarette en önemli ulaştırma hizmeti tedarikçisi konumunu korumaktadır.

 

Günümüz Nakliyat koşullarında Kurumsal Nakliyat önemi daha da artmakta olup, Zontaş Taşımacılık olarak sizlere nu güveni vermekten mutluluk duyarız.